Moje miejsce we wspólnocie - szkoła animatora
Dnia 8 lutego 2025 r. w salce u oo. Bernardynów w Rzeszowie odbędzie się kolejne spotkanie w ramach szkoły animatora. Początek o godz. 8.00. W programie wspólna modlitwa, konferencja, dzielenie się w grupach, indywidualne rozmowy przy kawie. Spotkanie poprowadzi Elżbieta Tomasik, a nad całością czuwał będzie ks. Mariusz Mik. Zapraszamy animatorów oraz inne osoby ze wspólnot zainteresowane tematem: "Moje miejsce we wspólnocie".

Nasze troski
"Wszystkie troski wasze przerzućcie na Niego, gdyż Jemu zależy na was." (1 P 5, 7)









