Animus

Wspólnota działa przy Parafii p.w. Świętej Rodziny w Rzeszowie

Parafialna Wspólnota Odnowy w Duchu Świętym istnieje w Parafii ok. 22 lat. Każdego tygodnia, poprzez wspólne spotkania z Bogiem ukrytym w Piśmie Świętym i we Wspólnocie, staramy się odkrywać tajemnicę Obecności Trójcy w codziennym życiu. Odkrywając obecność Trójcy Świętej zauważamy Ją przede wszystkim w działaniu Ducha Świętego, obecnego bardzo żywo w świątyni naszego serca. Tę przyjaźń człowieka z Trójcą Świętą zapoczątkował sakrament Chrztu Świętego, a przyjęcie siedmiorakich darów Ducha Świętego w sakramencie Bierzmowania, upewniło nas o Jego działaniu i obecności w Żywym Kościele.

Spotkania Wspólnoty odbywają się 3 razy w miesiącu (w poniedziałki) w salkach parafialnych o godzinie 19:00 (oprócz wakacji).

W ostatnią środę miesiąca Wspólnota gromadzi się na Eucharystii, jednoczącej wszystkie okoliczne wspólnoty Odnowy. Raz w miesiącu wg dnia wyznaczenia Wspólnota ANIMUS przygotowuje Mszę Świętą w intencji uzdrowienia i prowadzi modlitwę przed Najświętszym Sakramentem, by poprzez modlitwę osobistą, ale i wstawienniczą, wypraszać dla każdego proszącego łaskę uzdrowienia, uwolnienia i wylania Ducha Świętego. Do tej modlitwy zapraszamy każdego pragnącego doświadczyć Bożej Miłości i Opatrzności w swoim życiu.

Informacje:

Parafia p.w. Świętej Rodziny  – Rzeszów ul. Solarza 14

Duszpasterz:   ks. Grzegorz Kałdowski                                                           

Lider:  Sabina Banot-Duda

Kontakt telefoniczny:   668-186-666

Spotkania:   poniedziałki o godz.19:00 

Miejsce spotkań:   Salka na I piętrze

www.odnowa.parafia.info.pl

Facebook


Podtrzymujący Pan nasz

"Pan podtrzymuje wszystkich, którzy padają, i podnosi wszystkich zgnębionych." (Ps 145, 15)

Msze św. dla wspólnot

Ogłoszenia bieżące

Spotkania ze Słowem Bożym  

Wspólnoty naszej diecezji


Uwielbienie

Zeszyty Odnowy

Audycja Odnowy

Galerie zdjęć


Strona ogólnopolska odnowy i Deomeo.pl