Marana-Tha

Wspólnota działa przy Parafii św. Judy Tadeusza w Rzeszowie. Wspólnota jest grupą parafialną Odnowy w Duchu Świętym.

Wspólnota zawiązała się wiosną 2008 roku pod patronatem rzeszowskiej Wspólnoty Dobrego Pasterza. Następnie ukształtowała się po przeżyciu dziewięciotygodniowych rekolekcji Seminarium Odnowy w Duchu Świętym na terenie parafii od 25.09.2008 r.

W następnym roku umocniła się przez przeżycie pogłębiających rekolekcji Odnowy w Duchu Świętym drugiego stopnia. Rekolekcje pilotowane były przez Wspólnotę Dobrego Pasterza.

Przyjmując osobiście Jezusa za Pana i Zbawiciela oraz Ducha Świętego za przewodnika, pragniemy doświadczać działania Ducha Świętego we wspólnocie Kościoła, wzrastaniu w wierze, a ponadto w życiu osobistym przez otwieranie się na przyjmowanie uzdrowienia wewnętrznego i fizycznego.

Wspólnota spotyka się w czwartki po Mszy św. wieczorowej o godz. 18.00 w dolnym kościele. W spotkaniach uczestniczy ok. 30 osób (w tym 1-3 osoby spoza parafii). W każdy trzeci czwartek miesiąca prowadzi adorację Najświętszego Sakramentu dla parafii w górnym kościele po Mszy św. o godz. 18.00. Na zakończenie adoracji udzielane jest indywidualne błogosławieństwo.

Prowadzone są modlitwy wstawiennicze według potrzeb.

Charakterystyka spotkań modlitewnych oraz dodatkowe informacje zamieszczone są na parafialnej stronie internetowej: www.judatadeusz.rzeszow.pl

Informacje: 

Parafia rzymskokatolicka pw. św. Judy Tadeusza w Rzeszowie, ul. Wita Stwosza 31

Duszpasterz:  ks. Wojciech Radomski

Lider:  Anna Żmihorska-Gotfryd

Wiceliderzy: Maria Goclon, Lidia Ryznar

Kontakt telefoniczny:  +48505218085, +48 17 8631751

Spotkania:   w czwartki po Mszy św. o godz. 18.00 w dolnym kościele

III czwartki miesiąca – Adoracja Najświętszego Sakramentu z modlitwą za Ojczyznę i Parafię

www.judatadeusz.rzeszow.pl


W końcu zrób coś...

"Zacznij od robienia tego, co konieczne, potem zrób to, co możliwe. Nagle odkryjesz, że dokonałeś niemożliwego." (św. Franciszek z Asyżu)

Msze św. dla wspólnot

Ogłoszenia bieżące dla wspólnot

Spotkania ze Słowem Bożym  

Wspólnoty naszej diecezji


Uwielbienie

Zeszyty Odnowy

Audycja Odnowy

Galerie zdjęć


Strona ogólnopolska odnowy i Deomeo.pl