Zmiana na stanowisku świeckiego koordynatora

Pragniemy poinformować, że w grudniu ubiegłego roku odbyły się wybory koordynatora świeckiego Odnowy w Duchu Świętym naszej diecezji.
Elżbieta Tomasik pełniła tę funkcję przez dwie kadencje. Nowym koordynatorem została Elżbieta Dziedzic. Dziękujemy Elżbiecie Tomasik za jej dotychczasową posługę, a Elżbiecie Dziedzic życzymy wielu łask od Ducha Świętego do posługi w roli świeckiego koordynatora.
Być dobrym pracownikiem
"Dołóż starania, byś sam stanął przed Bogiem jako godny uznania pracownik, który nie przynosi wstydu, trzymając się prostej linii prawdy" (2Tm 2, 15)









