Dzień Jedności Wspólnot Odnowy w Duchu Świętym

W sobotę 18 marca 2023 r. przeżywaliśmy Dzień Jedności Wspólnot Odnowy w Duchu Świętym diecezji rzeszowskiej. W tym roku gospodarzem dnia jedności była Odnowa w Duchu Świętym "Magnificat" przy Bazylice Mniejszej w Gorlicach. Spotkanie rozpoczęła wspólna modlitwa w kościele oraz śpiew. Przybyłych gości powitał ks. proboszcz Stanisław Ruszel. Podczas wspólnie spędzonego dnia odbyły się dwie konferencje oraz modlitwa o uzdrowienie i uwolnienie z aktem zawierzenia naszych Wspólnot.

fot S.Machowska

Więcej zdjęć: TUTAJ


Dar od Boga

"Łaską bowiem jesteście zbawieni przez wiarę. A to pochodzi nie od was, lecz jest darem Boga: nie z uczynków, aby się nikt nie chlubił. Jesteśmy bowiem Jego dziełem, stworzeni w Chrystusie Jezusie dla dobrych czynów, które Bóg z góry przygotował, abyśmy je pełnili" (Ef 2, 8-10)

Msze św. dla wspólnot

Ogłoszenia bieżące

Spotkania ze Słowem Bożym  

Wspólnoty naszej diecezji


Uwielbienie

Zeszyty Odnowy

Audycja Odnowy

Galerie zdjęć


Strona ogólnopolska odnowy i Deomeo.pl