Prenumerata zeszytów Odnowy w Duchu Świętym - [info]

Wspólnota to Kościół, ale Kościół to wspólnota Jezusa Chrystusa. Miejmy na uwadze nie tylko nasze spotkania w gronie członków wspólnot, ale wychodźmy do ludzi, którzy nie należą do żadnej wspólnoty. Nasze działania pogłębione modlitwą sa ważne dla wszystkich ludzi. Jezus przyszedł na świat dla wszystkich, aby nas zbawić...

Dlatego publikujemy informację nt. prenumeraty zeszytów Odnowy w celu uświadomienia, że wiedza, jaką czerpiemy z różnych źródeł w tym z naszych zeszytów wzbogaca naszą wiarę, a przez to dodaje nam odwagi do ewangelizacji. Do tej pory sprzedaliśmy 398 prenumerat przez sklep.odnowa.org, ok. 50 prenumerat przekazało nam Bernardinum. Przy założeniu, że liczba prenumerat nie zmieni się pod koniec roku zostaniemy z długiem 26 tys. zł. Wystarczy 11 prenumerat w każdej diecezji, aby zeszyty mogły się samofinansować. To naprawdę niewiele. Prosimy o pomoc w promocji. Jak to robić?

Przez zachęcanie (czyli pocztą pantoflową), przez wysyłanie linków do prenumeraty za pomocą SMS lub portali społecznościowych do znajomych. mówienia o tym, jak ważna jest wiedza na temat wiary w żywego Boga.

Prenumerata roczna - Sklep

5 Prenumerat Sklep

10 Prenumerat
 - Sklep


W końcu zrób coś...

"Zacznij od robienia tego, co konieczne, potem zrób to, co możliwe. Nagle odkryjesz, że dokonałeś niemożliwego." (św. Franciszek z Asyżu)

Msze św. dla wspólnot

Ogłoszenia bieżące dla wspólnot

Spotkania ze Słowem Bożym  

Wspólnoty naszej diecezji


Uwielbienie

Zeszyty Odnowy

Audycja Odnowy

Galerie zdjęć


Strona ogólnopolska odnowy i Deomeo.pl