Adwentowy Dzień Skupienia [zapowiedź]

Szczęść Boże!

Serdecznie zapraszamy na adwentowy dzień skupienia wszystkich wspólnot odnowy w Duchu Świętym naszej diecezji, który odbędzie się 14 grudnia 2019 r. w Domu Diecezjalnym Tabor w Rzeszowie, ul. Połonińska 25 (duża aula, budynek C).

Temat spotkania: Co mówi Duch do Kościołów? Ap 2,7

Spotkanie będzie poświęcone dokumentom z Malines, które określają katolickie zasady funkcjonowania grup odnowy w Duchu Świętym w Kościele. 

Dwie konferencje będzie głosił ks. Damian Ziemba.

Prosimy, aby zgłoszenie udziału dokonywali liderzy wspólnot, zbiorczo przez formularz zgłoszeniowy na stronie internetowej Miriam w zakładce "zapisy". Link bezpośredni do zapisów: https://www.miriam.rzeszow.pl/zapisy-na-dzien-skupienia-14-12-2019-r/. Prosimy o kontakt w ramach potwierdzenia zapisu do p. Joanny Wojdyło, nr telefonu: 605281765.

Zapisy trwają do dnia 9.12.2019 r. Po tym terminie, będzie można zapisać się na miejscu w recepcji (nie zapewniamy obiadu, można indywidualnie wykupić sobie obiad w "Taborowe Smaki"). Koszt uczestnictwa to 20 zł oraz dla chętnych obiad w cenie 15 zł. Prosimy, aby dokonać zbiorczo rozliczenia płatności przez lidera wspólnoty lub wyznaczoną osobę w recepcji u p. Joanny Wojdyło.

Zadbajmy przed dniem skupienia o sakrament pokuty.

 

Program

08.00 – recepcja
08.30 – zawierzenie Duchowi Świętemu - hymn do Ducha Świętego
08.45 – konferencja 1
09.30 – przerwa na kawę i ciastko
09.50 – konferencja 2
10.30 – dzielenie w grupkach (losowych) – różne miejsca
11.30 – podsumowanie pracy w grupach
12.15 – obiad
13.45 – wprowadzenie w skrutację + modlitwa indywidualna
15.00 – Eucharystia na zakończenie

Relacja po dniu skupienia TUTAJ


Żyj według Ducha, a nie ciała

"Ci bowiem, którzy żyją według ciała, dążą do tego, czego chce ciało; ci zaś, którzy żyją według Ducha - do tego, czego chce Duch. Dążność bowiem ciała prowadzi do śmierci, dążność zaś Ducha - do życia i pokoju" (Rz 8, 5-6)

Msze św. dla wspólnot

Ogłoszenia bieżące dla wspólnot

Spotkania ze Słowem Bożym  

Wspólnoty naszej diecezji


Uwielbienie

Zeszyty Odnowy

Audycja Odnowy

Galerie zdjęć


Strona ogólnopolska odnowy i Deomeo.pl